MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 9333403

nr 933 3403

Skrivbyrå

mahogny, rot, intarsial. 125, djup: 53 g. 97

Kondition: slitage, skador, sprickor

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

söndag 21 december 2014
kl 20:16:35

19/12 12:26:27 1      Vinnande bud

Träslag; Almrot
Från almens rotansvällning.
Träslag; Alrot
Stamansvällningar och rötter från alen.